piątek, 7 listopada 2014

[VIOLETTA] Wielkie warsztaty muzyczne!

Fandom o nazwie V-lovers jest coraz to bardziej popularny. Odkąd Violetta pojawiła się w Polsce organizuje się już nie jedno wydarzenie związane właśnie z fioletowym serialem. Fani już kilka razy mieli szansę pójść na różne ewenementy np. Violetta-tylko dla fanów czy Violetta Koncert. Już za niedługo organizowany będzie podobny, kolejny wyjątkowy fenomen. Więcej w rozwinięciu posta. :)

VIOLETTA- TALENT SHOW 
Wielkie warsztaty muzyczne odbędą się 15 listopada (sobota) w centrum handlowym w Galerii Orkana, która znajduje się w Lublinie. Całe wydarzenie rozpocznie się od 12.00 a zakończy ok. godziny 18.00.  Fanów czeka mnóstwo atrakcji. W programie przewidziane są:

pokazy i warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z Akademii Tańca Marcina Hakiela. Ponadto, warsztaty modelingu, stylizacji, mini pokaz mody, strefa photo oraz warsztaty plastyczne dla najmłodszych fanów Violetty. Co więcej organizowany będzie także konkurs dla najbardziej rozśpiewanych i roztańczonych Fanów Violetty. 
KONKURS VIOLETTA 
Aby wziąć udział w konkursie, do 11 listopada należy wysłać zgłoszenie na adres: violetta@x-5.pl . Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonionych zostanie 45 Uczestników, którzy 15 listopada zaprezentują nam swój talent! Do wygrania tablety Asus! Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na KLIK

Uważam, że takie wydarzenie to duża gratka dla wszystkich fanów Violetty. Ja osobiście niestety nie wybiorę się na to wydarzenie z kilu powodów. Raz, że to Lublina mam 4 godziny, a dwa że tego dnia planuję jechać z rodziną do Rzeszowa. Jednak nie o mnie mówimy tyko warsztatach muzycznych... Wracając do nich. Każdego kto ma wolny czas i chęci serdecznie zapraszam. Jeżeli ktoś z Was  chce się wybrać napiszcie o tym w komentarzu. Dla wszystkich uczestników tego fenomenu mamy małą niespodziankę. Po całym zajściu przeprowadzimy mini-wywiad, gdzie dana osoba odpowie na kilka pytań związanym właśnie z Violetta Talent Show. Będziecie mogli napisać w nim  swoją relację... opowiedzieć co Wam się najbardziej podobało, a co mniej. :)

Niżej fotografia z dokładnym regulaminem. 

Pójdziecie na "Warsztaty muzyczne-Violetta"? :) 

4 komentarze:

  1. Jadę na 100%!!!!!!!!!! Strzelę focha na rodziców! I ♥♥♥ Violettta!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pojadę *.* Muszę namówić rodziców XD

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja biorę udział w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń