czwartek, 6 listopada 2014

Lato w mieście- nowy serial!

Myślę, że każdy z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć jakiś serial. Muszę się przyznać, ze ja też mam kilka swoich ulubionych, które oglądam w każdej wolnej chwili. Większość z nich emitowana jest na kanale Disney Channel. Dzisiaj chciałabym Wam nieco powiedzieć o nowym serialu "Lato w mieście". Poznacie aktorów grających tam i dowiecie się wiele innych ciekawostek. Zapraszam! :)

LATO W MIEŚCIE 

Dana, Elinor, Tamar i Dafi to nierozłączne dziewczyny, które przyjaźnią się od pierwszej klasy. Traktują siebie jak własne siostry... jednak, któregoś dnia Dana przeprowadza się do Włoch. Oczywiście reszta bohaterek nie jest z tego zadowolona, jednak postanawiają nie załamywać się i żyć dalej. Mimo tego, że będzie ich dzielić tysiące kilometrów przyjaciółki dalej zamierzają utrzymywać kontakt z Daną. Codziennie rozmawiają z nią przez Internet. Opowiadają o przygodach jakie je spotkały, miłosnych historiach a także kłopotach. 


Moje zdanie...
Mi osobiście fabuła od samego początku się spodobała. Jestem bardzo ciekawa jak dziewczyny poradzą sobie, jak potoczy się ich życie. Cieszę się, że w produkcji Disneya jest bardzo wiele seriali i filmów, które poruszają wątek przyjaźni. Myślę, że każdy jej potrzebuje.. albo przynajmniej większość. Warto od czasu do czasu porozmawiać z osobą, której ufamy. Chcę zobaczyć czy Dana, Elinor, Tamat i Dafi rzeczywiście przetrwają ten trudny dla nich czas.A Wy jakie macie zdanie na ten temat. 

Pora zatem poznać głównych bohaterów. Prócz czterech wyżej wymienionych dziewczyn, pierwszoplanowli okazali się też być Karine Cramer, Gur oraz Tom Kessler. 

TAMAR GOLAN 
Przewodniczka w grupie.Tancerka tańca współczesnego i miłośniczka zwierząt. Przygotowuje się do przesłuchiwań, by dostać się do jej upragnionej firmy tanecznej.  Tamar jest nieco rozpieszczona.Prócz zwierząt kocha także romantyczne zachody słońca.Często wpada w kłopoty. Karine Krame jest jej kuzynką.Początkowo Tamar pracowała jako opiekunka do psów, później jednak stała się nianią dla dzieci.Tamar zakochana jest w chłopaku o imieniu Gur, podobnie jak Elinor.


ELINOR KESSLER Nazwana "mózgiem" grupy, ponieważ jest bardzo mądra. Zawsze wie, co wokół niej się dzieje, o wszystkim jest poinformowana. Elinor ma brata bliźniaka, Toma, który razem z Dafi gra w zespole. Ojciec dziewczyny odszedł, od rodziny kiedy miała 3 latka. Bohaterka nie lubi się malować, raczej stawia na naturalne piękno.. nie przykuwa tak dużej uwagi do wyglądu. Elinor jest osobą, która lubi mieć wszystko pod kontrolą. 
DAFI CARMON
Ma dwie siostry i jest najmłodsza z rodziny. Dafi ma swój własny styl... nie boi się nosić tego co chce. Jak już wyżej wspomniałam, dziewczyna należy do zespołu muzycznego.Jest towarzyska, dowcipna, ostra i rozmowna. Jest bardzo utalentowana muzycznie. 

DANA TRESLAN
Dziewczyna musiała wraz ze swoją rodziną wyjechać do Mediolanu. Jak już to wyżej opisałam, codziennie kontaktuje się z dziewczynami przez Internet. Dana oczekuje wizyty przyjaciółek we Włoszech. 


Karine Cramer/Gur/Tom Kessler
Oni również dostali główne role. Jak się domyślacie z powyższych informacji Karine jest kuzynką Tamar. Dziewczyna pochodzi z Los Angeles. Przyjechała do Izraelu pod pretekstem spędzenia miłych wakacji, jednak tak naprawdę szuka swojego ojca, którego straciła kila lat temu. 
Gura również znacie. Jest on surferem. Chłopak Tamar. Przyjaźni się również z Elinor, który później się w nim zakochuje. Tom natomiast jest bratem Elinor. Należy do zespołu muzycznego. Bohater zakochany jest w Karine i stara się jej pomóc odnaleźć tatę. 

Planowane są trzy serie "Lato w mieście". W sumie ma być 150 odcinków. Na to wychodzi, że jeden sezon mieć będzie 50 odcinków. Trwają one ok. 25 minut. 
LATO W MIEŚCIE O 17:00 w DISNEY CHANNEL! 

1 komentarz: