czwartek, 6 listopada 2014

Peyton List i Karan Brar w "Pass the Plate"

Obsadę w składzie Peyton List i Karan Brar, których znamy doskonale z serialu "Jessie", możemy obejrzec w pięciu epizodach, gdzie pomagają dzieciom zrozumiec zasady dobrego żywienia, lokalnej produkcji rolnej i i zasobów naturalnych. Seria porusza takie kwestie jak: miejsca dla rolnictwa i rozwoju żywności, ogrody miejskie w małych pomieszczeniach, gospodarstwa rodzinne itp. Więcej o serii "Pass the Plate"  w notce, także zapraszam.Czym w ogóle jest program Pass the Plate?

Jest to wielkokulturowy serial, który wyprodukowano w dziesięciu krajach. Zajmuje sie nim Riverstreet Productions we współpracy z  Disney Channel. Pierwszy sezon serii był prowadzony przez gwiazdę "Nie ma to jak hotel/statek" - Brendę Song. 


Drugi sezon prowadzony jest właśnie przez dwójkę aktorów z serialu "Jessie". 

Program "Pass the Plate" ma na celu inspirowanie dzieci i młodzieży do prowadzenia zdrowego trybu życia, dzieląc się kulturowymi i historycznymi faktami dotyczącymi jedzenia i gotowania. Zwracają uwagę na to, by dzieci pomagały w przygotowywaniu swoich posiłków. Każdy odcinek jest skrupulatnie przygotowany, ze zdrowymi korzyściami. Program proponuje takie jedzenia jak - mango, ryż, ryby, pomidory, zboża, warzywa, szpinak. Program zbiera widzów w każdym kraju.


Produkcja pisze tak:

" Chcemy, aby nasze programy był reflesją dla rodzin, aby zachęcic ich do odpowiedzialności i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nasi widzowie powinni pokazywac dzieciom jak cieszyc sie korzystac ze zdrowej żywności" 


W poniższym filmiku możęcie zobaczyc jak idzie naszym gwiazdom prowadzenie programu i jak dobrze się przy tym bawią.Moje skromne zdanie jest takie, że całe "Pass the Plate" bardzo dobrym pomysłem! Postarali się o to, by nie leciały tylko same seriale, ale jest też coś kształcącego, dla całej rodziny i KAŻDY może wynieśc z tego coś dobrego. Młodym na pewno przydadzą się takie lekcje o zdrowej żywności, bo jak wiemy w krajach za granicami dużo się słyszy o nadwadze już dzieci.

Słyszeliście kiedyś już o tym programie?
Oglądalibyście, gdyby był w Polsce?

1 komentarz:

  1. masz rację Pass the Plante to dobry pomysł. Mam nadzieję że będzie on w Polsce . Jeżeli tak to będę go oglądac :P

    OdpowiedzUsuń