środa, 5 listopada 2014

Kenton Duty - [co słychać u gwiazdy Shake it up?]

Pamiętacie może przystojniaka z serialu Taniec rządzi, Kenton'a Duty, który wcielał się w postać zabawnego Günthera? Ku zaskoczeniu i rozczarowaniu wielu fanek aktora (zwłaszcza tych, które z całego serca kibicowały parze GeCe (Gunther+CeCe ), aktor pożegnał się z serialem po zakończeniu drugiego sezonu (w trzecim dowiadujemy się, że Gunther powrócił do swojego ojczystego kraju.) Jeśli chcecie się dowiedzieć co słychać u aktora, zapraszam do rozwinięcia posta.


Przyznam szczerze, że nie byłam zachwycona odejściem aktora, ponieważ Gunther był moją ulubioną postacią w owym serialu. Wnosił do niego dużą dawkę humoru, a odcinki z jego udziałem uważam za najlepsze. Nie mniej jednak ja, i pozostałe fanki czy to  Hessenheffera czy też samego Kentona, musiałyśmy pogodzić się z tą stratą ;)

Po odejściu z serialu, zrobiło się nieco ciszej o karierze aktora, jednak nadal stara się on rozwijać swoją karierę. Ostatnimi czasy, śpiewający i tańczący aktor, nagrał singiel z piosenkarką Mandy Rain.
A oto efekty!Piosenka może nie należy do moich ulubionych, jest nie do końca w moim stylu, a dziewczyna, która mu partneruje nie przypadła mi do gustu, ale za to jestem zachwycona głosem Kentona. Ma naprawdę przyjemną barwę i chętnie posłucham innych jego piosenek :)

Lubiliście Taniec rządzi? Lubiliście Gunthera? Podoba Wam się nowa piosenka Kentona?

2 komentarze: