niedziela, 22 czerwca 2014

Lodovica World Tour 2015- sukces Polaków!

Już większość z nas wie, że w 2015 roku Lodovica Comello rusza w swoją pierwszą trasę koncertową! Fani są z tego powodu bardzo zadowoleni! Niedawno odbyło się głosowanie, gdzie Lodocomellistas różnej narodowości mogły głosować na swojej kraje, i dane miejsce gdzie ma odbyć się koncert. Z pośród wielu miast wybrano finałową dziewiątkę! Szczęśliwcami okazaliśmy się i my! Co więcej znaleźliśmy się na 2 miejscu! Co oznacza, że zaraz po Włoszech, Lodovica zagości w Polsce!

Jak się okazało Polacy wpadli w 'Comellową goroczkę'  :D. Nie da się ukryć tego, że fanów Włoszki w naszym kraju przybywa coraz więcej! Dzięki temu więcej wysyłamy wiadomości, które gwiazda zauważa, tworzymy przeróżne filmiki, akcje czy zdjęcia.  Stanowimy ogromną cześć Lodocomellistas. 
Sukcesy z każdym dniem rosną. Dzisiaj Lodo 'podała dalej' tweet, gdzie został umieszczony filmik pod nazwą Lodovica World Tour 2015 en Polonia. Myślę,że to dość wystarczający dowód na to, że Comello jest świadoma tego, ile w Polsce ma fanów.
Co więcej tweet o video napisała sama Francuska. Nie wiem, czy to dlatego, by gwiazda ją zauważyła, czy tylko z dobrej chęci. Jak wiecie ostatnio powstała mała sprzeczka między V-lovers. Chodziło między innymi o nasze komentarze typu 'Polonia te ama'. Sądzę, że jeśli dziewczyna zrobiła to z dobrej chęci, powinniśmy być jej wdzięczni i podziękować. :) 


Filmik trwa ponad 6 minut! Pojawiło się wiele zdjęć i nagrań! Wszystko świetnie jest zrobione! Mi ogólnie bardzo podobał się wstęp z rowerem :D  
Warto również dodać, że w galerii #LodoLive2015 pojawiły się trzy nasze prace! Jak Wam się podobają? :)Co o tym myślicie? Cieszycie się, że Lodo pamięta o polskich fanach? :)

4 komentarze:

 1. ten filmik jest świetny! polacy górą
  ZUZAA

  OdpowiedzUsuń
 2. I ♥ Lodo! STRASZNIE miło że Lodo o NAS pamięta! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta pierwsza praca jest moja :))) !

  OdpowiedzUsuń