sobota, 7 lutego 2015

[PREMIERA] "Tajemnice Lasu" z niezwykłą obsadą! [AKTUALIZACJA]

Wielu z Was twierdzi, że Disney słynie przede wszystkim z fantastycznych filmów m.in Piękna i Bestia, Kopciuszek, Cloud 9 itp. Tym razem czeka nas kolejna ekranizacja: Into the Woods [Tajemnice Lasu], w którym zagrają m.in Anna Kendrick, znana przede wszystkim ze swojej piosenki Cups, Johny Depp, Emily Blunt czy nawet Meryl Streep. W dalszej części postu więcej informacji.
[AKTUALIZACJA] Dodano:  fabułę, polską zapowiedź oraz nowe zdjęcia.
Fabuła:
Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego żona, chcąc odmienić swój los, zgadzają się spełnić 4 życzenia wiedźmy. Aby tego dokonać muszą wejść do tajemniczego lasu…Wkrótce przekonają się, czy to o czym marzą, jest tym, czego naprawdę chcą.

Film będzie miał premierę w krajach anglojęzycznych w Boże Narodzenie - 25 grudnia br., zaś u nas premiera jest zaplanowana na 2015 rok. Reżyserią zajął się niezastąpiony Rob Marshall, zaś scenariuszem - James Lapine.

W międzyczasie Walt Disney Studios oferuje nam specjalny podgląd w postaci nowym zbiorze animowanych plakatów, które znajdziesz poniżej. Każdy z nich podkreśla cechy jednego z głównych graczy filmu, ubranych w stroje tworzone przez legendarnego, nagradzanego Oscarem projektanta Colleen'a Atwood'a (Alicja w krainie czarów, Chicago).


ANNA KENDRICK jako KOPCIUSZEK                       EMILY BLUNT jako ŻONA PIEKARZA
itw_BakersWife

MERYL STREEP jako CZAROWNICA                                                JOHNY DEPP jako WILK
itw_Witchitw_Wolf
MACKENZIE MAUZY jako ROSZPUNKA                                        CHRIS PINE jako KSIĄŻĘ
itw_Rapunzelitw_Prince
BILLY MAGNUSSEN jako KSIĄŻĘ KOPCIUSZKA          JAMES CORDEN jako PIEKARZ
itw_OtherPrinceitw_Baker
LILLA CRAWFORD jako CZERWONY KAPTUREK  DANIEL HUTTLESTONE jako JACK
itw_LittleReditw_Jack

Jak możemy zauważyć, plakaty promujące nową produkcję są dobrze dopracowane, mają wiele małych, ruchomych elementów, które dodają im niezwykłości. W tle niektórych możemy zauważyć listki, gałęzie drzew czy widoczną mgłę, wiatr. Mi one bardzo się spodobały. A Wam?
POLSKI ZWIASTUN Przekonajcie się, że baśniowe „Żyli długo i szczęśliwie” to dopiero początek opowieści…


2 komentarze:

  1. Film Tajemnice lasu można oglądać online na tej stronie http://www.eseansik.pl/filmy-online/tajemnice-lasu-napisy-pl/

    OdpowiedzUsuń