poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Violetta Backstage Pass - kraje Latino!

Już za niedługo choć przez chwilę będziemy mogli poczuć tę magię.. każdy  z nas będzie mógł wyobrazić sobie siebie jako V-lovers stojącą w tłumie innych ludzi, i oglądającą Violetta- Koncert na żywo. Na razie jeszcze nie doczekaliśmy się wymarzonego En Vivo, jednak wydaje się, że nasze prośby wnet zostaną spełnione. 
Już 9 maja będziemy mogli zobaczyć relacje jednego z koncertów na dużym ekranie. Inne państwa Latino mieli okazję zobaczyć to wcześniej. Jesteście ciekawi jak u nich wyglądał cały pokaz? Jeżeli tak, zapraszam do przeczytania wpisu! :)
Oczywiście nie zabrakło plakatów zapowiadających  to wydarzenie! Na przepięknie ozdobionych reklamach mogliśmy dostrzec główną bohaterkę- Violettę oraz  Leona, Ludmiłę, Francescę, Camilę, Andresa, Diego, Maxi, Broduey'a a także inne duety np. Ludmi i Fran.Wszyscy wszyli  naprawdę zjawiskowo, i już po samych zdjęciach możemy wywnioskować, że mają w sobie naprawdę wiele energii i siły, a na twarzy zawsze gości im uśmiech! :)
Poza świetnym filmem, miłą atmosferą fanów spotkała kolejna niesamowita niespodzianka. Wchodząc do sali, gdzie miał się odbyć seans zobaczyli budynek w fioletowych, różowych i białych kolorach. 
Całość wyglądała nieziemsko.. ogromne balony, kolorowe plakaty. Co więcej V-lovers mogli też usiąść na huśtawce, która "należała" do naszej Leonetty. Chyba każdy widział już filmik, na którym zakochani siadają na huśtawce, podnoszą się w górę przy tym śpiewając romantyczną piosenkę "Podemos" FILMIK .
1A wy wybieracie się na Violetta-Koncert? :) 
4 komentarze:

  1. Alee im zazdroszczę <333
    Chciałabym takiej atmosfery u nas :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy koncert violetty będzie dostępny na internecie po premierze. ?

    OdpowiedzUsuń